17:39, 25 березня

ХК  "Маріуполь" обіграв київський "Сокіл"

Матч відбувся у ICE центрі на Лівобережжі. 3:0. У чвертьфіналі Української Хокейної Ліги хокеїсти Маріуполя отримали перемогу.

ХК  "Маріуполь" обіграв київський "Сокіл" - фото 1

Першу шайбу господарі льоду закинули на 16 хвилині. Відзначився Микита Зуєв. Завзяте протистояння тривало і у другому періоді, проте обійшлося без голів. Але під кінець вирішальної двадцятихвилинки форвард "сталевих чайок" Віталій Кудрін подвоїв рахунок. Згодом противник зняв голкіпера, аби випустити додаткового гравця. Проте це завершилося шайбою у порожні ворота від 88 номера - Роберта Корчохи. Так наші спортсмени вперше обіграли столичний "Сокіл" і отримали шанс потрапити до півфіналу. Крім того, свої ворота від усіх атак врятував Ільяс Гафіуллін та оформив перший в історії клубу шатаут. Вирішальна зустріч відбудеться у п'ятницю в Києві.