10:06, 29 січня

Хокейний клуб «Маріуполь» вперше здобув перемогу над «Дніпром»

Переможна шайба потрапила в ворота за десять секунд до кінця овертайму.

Хокейний клуб «Маріуполь» вперше здобув перемогу над «Дніпром» - фото 1

У фінальному матчі 29-го туру УХЛ Партматч на херсонському льоду зустрілися «Дніпро» і «Маріуполь». "Сталеві чайки" вирвали перемогу у "щук" за 10 секунд до закінчення овертайму.

Вже на третій хвилині зустрічі команди на двох створили по одній гольовій можливості. Спочатку, херсонський захисник врятував свої ворота, після небезпечного моменту біля форварда маріупольців Лихачова. А потім, вже кіпер гостей Дуве зробив сейв, після добивання Воробйова.

У другій двадцятихвилинці команди злегка розкріпостилися, що дозволило їм закинути три шайби. Спочатку Швецов, а потім і Воробйов (в більшості) дозволили «Дніпру» вести в рахунку 2: 0. Але, завдяки точному кидку Лихачова, маріупольці швидко змогли відіграти одну шайбу.

У третьому періоді, перші десять хвилин були за «Маріуполем». Підопічні Вітера швидко переходили з оборони в атаку і, постійно накидаючи шайбу в зону суперника, нагнітали обстановку біля воріт Хомутова. Такі дії гостей принесли свої результати - на 47 хвилині Луговий на добиванні зрівняв рахунок 2:2. У підсумку основний час завершився внічию. Тому далі переможець повинен був визначитися в овертаймі.

У додатковій п'ятихвилинці херсонці мали два гольові моменти, але завдяки впевненим діям кіпера, «Маріуполь» вистояв. І коли здавалося, що переможця в цьому матчі визначить серія буллітів, форвард «Маріуполя» Роберт Корчоха за 10 секунд до кінця овертайму закинув переможну шайбу - 2:3.