11:15, 04 липня

Хто складатиме ЗНО на додатковій сесії?

Більшість абітурієнтів з непідконтрольних територій не змогли вчасно пройти тести - через блокування противником КПВВ. Тому намагатимуться потрапити на зовнішнє оцінювання хоча б в липні. Та що робити тим, хто не встигне і на цей раз?

поділитись:
Хто складатиме ЗНО на додатковій сесії? - фото 1

Незабаром абітурієнти подаватимуть документи до вузів. Через те, що противник блокує роботу КПВВ, чимало випускників з непідконтрольної частини Донбасу та Криму не змогли скласти ЗНО, повідомляють в обласному департаменті освіти.

Та без результатів тестів до українських вишів зарахувати можуть. Для цього випускникам з непідконтрольних територій достатньо мати українське свідоцтво про середню освіту та скласти 3 вступні іспити в центрах «Донбас- Україна та Крим-Україна». Нині їх 214 по країні, та 35 в Донецькій області.

У таких центрах можна отримати й український атестат. Крім того цьогоріч для вступників з непідконтрольної території створили двомісячні безкоштовні курси на базі 23 вузів. 7 із них працюють на Донеччині. Тут допоможуть не лише підготовитись до вступу, а й адаптуватися психологічно.
Такі освітні центри працюватимуть до 24 вересня.