18:47, 02 квітня

Хто такі активісти Маріуполя?

Лупцював сусідів, ображав журналістів та влаштував штовханину під час офіційного заходу. Скандальний активіст Геннадій Глазунов декілька років очолював ОСББ, проте через сварки з жителями посаду - покинув.

поділитись:
Хто такі активісти Маріуполя? - фото 1

Нині свою агресію виміщує на чиновниках. Цього тижня чоловік намагався зірвати сесію міськради. Цього тижня чергова сесія міськради розпочалася з галасу і бійки. Так маріупольські активісти проривалися на засідання. Через карантинні обмеження поліція людей не пускала.

Правоохоронців і чиновників провокує активіст Геннадій Глазунов. Він відомий у Маріуполі бійками й агресивною поведінкою. Торік ми вже намагалися з ним зв'язатися. Жителі ОСББ, яке він колись очолював, звернулися на нашу "гарячу лінію".

«Він бив людей! Є у нас справа, тягнеться, по побиттю Наталії. Уже третій рік. І ніяк не наважується», - каже жителька ОСББ Ольга Скриніченко.

Чоловік і досі не дає людям спокою, розповідають мешканці. Смітить у під'їзді та псує меблі. Щопівроку місцеві проводять зібрання щодо роботи об’єднання співвласників. Проте через активіста туди ходять не всі. Сусідки кажуть, нині Геннадія бачать не часто, бо він змінив свою діяльність – став працювати скандальним активістом та експертом одразу з усіх питань, однак - без жодних пропозицій та будь-якого конструктиву.

«Ось він зараз в будинку поводиться набагато тихіше, набагато спокійніше. На зборах він тільки відео знімає і потім в Фейсбуці викладає. Але зараз у нього мета - місто. Зараз у нього мета - мер міста, 100%, тому що він цього теж не приховує», - розповіла голова ОСББ Тетяна Абдулкарім

Поки мешканці терплять сусіда-шкідника та стежать за його витівками у соцмережах.