12:20, 21.10.2019

I LOVE New York. На Донеччині жителі селища хочуть перейменувати його в Нью-Йорк.

I LOVE New York. На Донеччині жителі селища хочуть перейменувати його в Нью-Йорк. 21.10.2019

поділитись:
I LOVE New York. На Донеччині жителі селища хочуть перейменувати його в Нью-Йорк. - фото 1

На Донеччині в селищі Новгородське частина жителів знову виступили за те, щоб перейменувати населений пункт у Нью-Йорк. Очільник Донецької області розповів чи готовий він схвалити таке рішення.

Селище знаходиться біля смт. Неліповка і підпорядковане Торецькій військово-цивільній адміністрації.

Очільник області Павло Кириленко заявив, що він не проти повернення історичної назви.

“Якщо мешканці мають таке бажання обгрунтоване і проговорено спільно між собою, то воно (клопотання — ред.) буде розглянуто і прийнято позитивне”, — заявив Кириленко.

Зазначимо, згідно з законодавством України, після погодження про перейменування від керівництва області, це питання мають розглядати у Верховній Раді.

Додамо, до Верховної Ради минулого скликання двічі подавали проєкти постанови про перейменування Новгородського в Нью-Йорк. Однак, обидва документи були відкликані у зв’язку з переобранням Верховної Ради України.

Для довідки: Назва Нью-Йорк для містян не нова, а історична. За даними видання Етнографічний Донбас населений пункт заснували в 1877 році німці, яких запросила імператриця Катерина ІІ.Селище міського типу пробуло з такою назвою до 1951 року. Президія Верховної Ради української РСР видали указ про перейменування селища міського типу Нью-Йорк в Новгородське.

Джерело: "Свободное радио"