12:35, 30.08.2019

Інтелектуальний робот прийматиме показники електролічильників у мешканців Донецької області

Інтелектуальний робот прийматиме показники електролічильників у мешканців Донецької області 30.08.2019

поділитись:
Інтелектуальний робот прийматиме показники електролічильників у мешканців Донецької області - фото 1

З 30 серпня по 2 вересня жителі Донеччини можуть передати показники лічильників інтелектуальному роботу. Нововведення для своїх побутових клієнтів вводить компанія-постачальник електроенергії «Донецькі енергетичні послуги».


Зателефонувавши з 7:00 до 21:00 за номерами контакт-центру (067) 652 60 00 і (0629) 52 60 00, споживачі зможуть не чекати на з’єднання з оператором, щоб передати йому актуальні дані. У голосовому меню клієнту, який обере пункт «Передати показники», бот на ім’я Роман запропонує назвати свій населений пункт, особовий рахунок (включно зі спецсимволами) і показники лічильника. Бот автоматично розпізнає сказане, фіксує дані і забезпечує їх передачу в систему.


Передати показники боту можна тільки в тому разі, якщо номер, з якого телефонує споживач, вказано в якості контактного для цього клієнта в базі електропостачальника. Якщо ж номеру у базі немає, то повідомити актуальні дані можна у звичний для клієнтів спосіб – спеціалісту контакт-центру і вже в наступний період передачі показників лічильників споживач зможе скористатися допомогою цифрового помічника.


Тестування технології покаже, чи будуть у компанії використовувати її надалі. У «Донецьких енергетичних послугах» нагадують, що з 30 серпня по 2 вересня передати показники лічильника, як і раніше, можна й онлайн через Особистий кабінет та особисті повідомлення сторінки електропостачальника у Facebook.


Хотите получать оперативные новости в свой мессенджер - подписывайтесь на наш канал в Telegram.