19:35, 26.08.2020

Інвестиції і розвиток підприємництва у Маріуполі. Що змінилося за 5 років

Не тільки металургія. У Маріуполі планують розвивати нові види бізнесу.

поділитись:
Інвестиції і розвиток підприємництва у Маріуполі. Що змінилося за 5 років - фото 1

Навколо металургії у Маріуполі будуть розвиватися допоміжні обслуговуючі виробництва. А це означає, що в місті будуть гідні умови праці та заробітна плата для багатьох тисяч маріупольців і членів їх сімей, - розповіла у студії телеканалу «Сигма» депутатка міської ради Ольга Піккула.

І це не лише мрії. Місто вже підписало меморандум з міжнародними бізнесменами про створення в Маріуполі індустріального парку. До 2022 року в нас з’явиться 8 нових підприємств, наголосила депутатка.

«Це будуть абсолютно нові виробництва, створені з нуля. Це буде металообробне виробництво, виробництво ліфтів, автомобільних запасних частин, текстильне виробництво. Ми плануємо залучення 230 млн. інвестицій, створення понад 500 робочих місць. Це будуть робочі місця з конкурентоспроможними умовами та гідною заробітною платою», - розповіла Ольга Пікула.

Крім того у місті успішно працюють програми з підтримки підприємців. Прийнята «Програма підтримки та розвитку мікро, малого та середнього бізнесу у м. Маріуполі на 2019-2021 роки». Над її розробкою працювали: керівники структурних підрозділів міської ради, депутати, місцевий бізнес, зовнішні та міжнародні партнери. Також розроблена Програма з відбору проєктів новостворених підприємств і фізичних осіб-підприємців для фінансування на безповоротній основі. Для її реалізації на 2020 рік виділено 1,5 млн гривень.

Подробиці у відео: