16:36, 29.05.2020

"Істерика проросійських фейкометів" - Яценюк про чергову інформатаку проти нього

Істерика проросійських фейкометів означає лише одне - ми якісно робимо свою роботу в інтересах України, розповів Арсеній Яценюк.

поділитись:
"Істерика проросійських фейкометів" - Яценюк про чергову інформатаку проти нього - фото 1

Екс-прем'єр Арсеній Яценюк попередив про «чергову мобілізацію фейкоробів» в російських і проросійських телеграм каналах. Про це він написав у Facebook.


"Вітаю акцію «Стоп-Яценюк», розпочату російськими і проросійськими телеграм-каналами, які раптом заявили про «об'єднання зусиль», щоб почати (цитата) «сильну атаку тг-каналів проти Яценюка». Отже, чергова мобілізація фейкоробів і фейкометів котиться по просторах месенджера ", - написав він.


За словами Яценюка, цей «серіал» проти нього триває мінімум з 2010-го: «Зупиняти обіцяли - не зупинили, хоча і супроводжували все це гучними звуковими ефектами, провокаціями, замовними сюжетами».

«Цього разу теж істерика за край. Але на тлі глибокої кризи жанру. Тому в сотий раз пишуть брехню на кшталт Арсеній Яценюк збирається займати якусь посаду в нинішній владі. Знову і знову пишуть про «перший мільярд». Цю вигадку вже кілька років назад спростував сам Мочанов. Пишуть багато іншого марення», - сказав він.


За цими каналами, зазначив Яценюк, вартує «Росія і її п'ята колона, яка володіє величезними інформаційними можливостями в Україні».

«Ми разом з нашою командою проводимо роботу, спрямовану на те, щоб зупинити провокації, які можуть зруйнувати міжнародну підтримку України з боку наших західних партнерів. Істерика проросійської інформаційної каналізації означає лише одне - ми з нашою командою якісно робимо свою роботу в інтересах України і будемо робити далі», - написав він.

«А що стосується «тг-помійок»- не забувайте дезінфікувати руки», - додав Яценюк.