11:40, 23.01.2020

Джерелом нового коронавируса могли стати отруйні змії припускають китайські вчені

Кількість тих, хто заразився коронавірусів в Китаї вже сягнула 617 чоловік. Кілька нових випадків зараження підтвердилися у пацієнтів, які не були в Ухані, звідки і поширюється вірус. За останніми даними від пневмонії померли 17 осіб, всі вони жили в провінції Хубей, столицею якого є Ухань.

поділитись:
Джерелом нового коронавируса могли стати отруйні змії припускають китайські вчені - фото 1

У четвер в газеті South China Morning Post повідомили, що китайські вчені припускають, що коронавірус нового типу могла поширити змія.

Такий висновок зробили, після порівняння генетичного коду вірусу з генетичним кодом тварин. Найближчими за генетичним кодом до вірусу виявилися два види отруйних змій: південнокитайський многополосий крайт і китайська кобра (в Китаї змій вживають в їжу).

Однак не всі вчені підтримують цю теорію. Вірусологи заявляють, що схожість генетичного коду не є достатньою підставою для таких висновків.

Зараз влада Китаю зупинили літаки, поїзди, а також автобуси, метро і пороми в провінції Ухань. Жителів попросили уникати скупчення людей і мінімізувати громадські заходи.

Три випадки вірусу вже зафіксували в Таїланді, один в Кореї, один в Японії і один на Тайвані, а також один в США. У двох людей, госпіталізованих в Санкт-Петербурзі медики виключили коронавірус.