14:48, 24 вересня

Івано-Франківська область отримала «швидку»-позашляховик від Фонду Ріната Ахметова

Фонд Ріната Ахметова передав суперсучасний автомобіль швидкої допомоги на базі TOYOTA LAND CRUISER 150 медикам КП «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Надвірнянського району Івано-Франківської області.

поділитись:
Івано-Франківська область отримала «швидку»-позашляховик від Фонду Ріната Ахметова - фото 1

 

Одна з головних її переваг ‒ машина створена на базі позашляховика і здатна працювати навіть у найбільш важкодоступних районах.

Івано-Франківська область отримала «швидку»-позашляховик від Фонду Ріната Ахметова - фото 46061

 

За словами представника Фонду Катерини Свириденко, медики отримали автомобіль у рамках програми «Рінат Ахметов ‒ Порятунок життів».

‒ Завдяки програмі вже врятовано понад 1 мільйон життів. Фонд Ріната Ахметова надає безпрецедентну, системну та наймасштабнішу в історії України благодійну допомогу. Рінат Ахметов ‒ єдиний благодійник, який глобально підтримує сферу екстреної медицини в Україні. Фонд Ріната Ахметова ‒ лідер серед приватних благодійних фондів за кількістю переданого державним медичним установам висококласного обладнання, ‒ зазначила Катерина Свириденко.

Вона нагадала, що проєкти Фонду «200 швидких для України» і «Боротьба з COVID-19 в Україні» зробили справжню революцію в галузі надання допомоги. Вони вже рятують життя і здоров'я людей у масштабах країни. Так, за проєктом «200 швидких для України» державні медустанови в усіх областях отримали 200 сучасних спецавтомобілів. Це і «реанімації на колесах» ‒ автомобілі для екстреної допомоги дорослим пацієнтам, і неонатальні автомобілі, обладнані апаратами ШВЛ для новонароджених, і медичні позашляховики, призначені для роботи в гірській місцевості та важкодоступних населених пунктах.
Медики високо оцінили роль допомоги Фонду, особливо наданої під час боротьби з епідемією.

‒ Велике спасибі як від себе особисто, так і від усього нашого персоналу за такий чудовий автомобіль. Нова «швидка» справді оснащена найсучаснішою технікою для надання невідкладної допомоги. Для наших медиків це чудовий подарунок і вагома підтримка. Дякуємо Фонду Ріната Ахметова, ‒ сказала Оксана Лавринович, директорка комунального підприємства «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги».

Її слова підтримав керівник сільради Пасічнянської територіальної громади.

‒ Такий автомобіль нам особливо потрібен, адже наш район ‒ серед важкодоступних. Сподіваємося, що з його допомогою буде врятовано більше життів. Спасибі Фонду Ріната Ахметова, ‒ підкреслив Андрій Гунда.

Проєкт «200 швидких для України» був реалізований за особистим рішенням Засновника Фонду Ріната Ахметова. Українська медицина отримала 64 позашляховики, 22 неонатальних автомобілі та 114 «реанімації на колесах».