12:00, 10 квітня

Ізоляція - гарна можливість для самовдосконалення. Як з користю провести час?

Учити іноземну мову, читати книжки та шукати в собі приховані таланти. Ізоляція - гарна можливість для самовдосконалення, впевнена чемпіонка світу з ушу Ганна Терещенко. Куди подіти енергію та як залишатися вдома з корис

поділитись:
Ізоляція - гарна можливість для самовдосконалення. Як з користю провести час? - фото 1

 

До карантину, чемпіонка світу з ушу Ганна Терещенко, поставилася з позитивом. Каже, нарешті є час читати книжки.

«Мені подобається психологія, мені подобається щось пов’язане з духовним світом, психологія, яка розповідає як нам уживатися, чоловікам, жінкам», - розповіла Ганна Терещенко.

Крім того, вивчати мови. Також, спортсменка знайшла у себе новий талант.

«Я дуже люблю готувати. Мені дуже подобається робити десерти. Зараз є можливість цим займатися, мені це подобається», - каже Ганна.

Всидіти на одному місці складно, зізнається Ганна. Сумує за спілкуванням наживо, прогулянками та тренуваннями. Тож поки - виконує вправи вдома, проводить онлайн-заняття, та аналізує свою роботу.

«Це час для розвитку, самоаналізу, можна переглянути свої відео з тренувань з виступів, подумати над помилками, побудувати плани на майбутнє. Та й просто посидіти зі своїм думками», - каже дівчина.

На вулицю виходить - тільки за продуктами. Ганна також закликає маріупольців не сумувати, шукати свої таланти та планувати заняття, коли карантин закінчиться. А поки що - за можливості залишатися вдома.