12:57, 19.04.2020

Карантин: чи можна гуляти з дітьми?

Дитячі майданчики, парки та сквери - під забороною. А дітям - потрібно свіже повітря. Хтось сидить у квартирі, а деякі все ж таки виходять на вулицю. Чи можна отримати вітамін D на балконі?

поділитись:
Карантин: чи можна гуляти з дітьми? - фото 1

Ольга Шиян зараз у декретній відпустці. Її сину - пів рочки. Вона розповідає: прогулянок на свіжому повітрі не вистачає. А на балконі дитині спати не подобається.

«Все время мы в основном сидим на диванчике играемся. Мы еще легко отделались, потому что еще маленькие. Как школьники выдерживают - я просто не представляю»

Марійці немає ще й двох років, і вдома вона всидіти не може. Тому мати Ганна виводить доньку прогулятися. Далеко від будинку - не відходять.

«Выходим каждый день. Раз в день стараемся гулять. С знакомыми держим дистанцию, стараемся, чтобы не подходили детки. Но как правило, дети все равно тянутся друг к другу - очень тяжело оградить, чтобы ребенок не подходил ближе чем 2 метра. Стараемся избегать людей, ребенку не надеть маску в таком возрасте»
 

За прогулянку в парку та біля узбережжя - штраф від 17 тисяч гривень. Проте побавитися на вулиці - з малечею - можна, кажуть поліцейські. Та водночас застерігають:

«Мы призываем мам, родителей, бабушек, дедушек с колясками. Прокладывать маршруты прогулок не заходя в парки»

Лікі категоричні: дітям потрібен вітамін D. І хоча б пів години свіжого повітря.

«Обязательно ребенку надо одевать маску и брать с собой дезинфицирующие вещества»

Медики додають, якщо ви все ж вийшли на прогулянку, головне уникати контактів із іншими людьми.