19:10, 02.10.2019

Кінологи Донеччини взяли участь у міжнародних та всеукраїнських змаганнях

Кінологи Донеччини взяли участь у міжнародних та всеукраїнських змаганнях 02.10.2019

поділитись:
Кінологи Донеччини взяли участь у міжнародних та всеукраїнських змаганнях - фото 1

Знайти людину, вилучити наркотики, зброю або вибухівку. Кінологи Донеччини взяли участь у міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Які результати показали маріупольські чотирилапі?

У кінолога Степана Яременка - двоє підопічних. З одним із них чоловік брав участь у Всеукраїнському чемпіонаті поліції з багатоборства. За затримання правопорушника отримав перше місце з понад сорока учасників.

"Собака в мене - німецька вівчарка сірого окрасу по кличці Хамер. Це ще цуценя, я його так називаю - цуценя. Йому півтора роки. Молода перспективна собака. Це були й ого перші такі серйозні і дорослі змагання." - розповідає кінолог Степан Яременко.

Також кінологічний центр поліції Донеччини взяв участь у міжнародних змаганнях у Чехії. Там інспектор Тарас Куба рАзом з вівчаркою Туманом посіли п'яте місце.

"Треба було знайти слід правопорушника на місцевості. Де відрізок роботи полягав в 50 метрів. Треба було відшукати початкову точку роботи".

За останній квартАл службові собаки допомогли розкрити декілька вбивств. Зараз у кінологічному центрі поліції Донеччини - 35 вихованців.