20:19, 11 лютого

Коли буде капремонт у 114 садочку?

Щілини у вікнах, застарілі комунікації та й покрівля протікає. Працівники дитячого садочка скаржаться – чекають майже півсторіччя. Чи є перспективи оновлення аби діти навчалися в теплі та з комфортом?

поділитись:
Коли буде капремонт у 114 садочку? - фото 1

Аделіна ходить у старшу групу. Каже - обожнює гратися разом із друзями, а ще...

"Ми тут малюванням займаємося, ми ліпимо пластилін. Я люблю більше танцювати".

Граються, їдять, займаються та сплять - в одній кімнаті. Проте є у садочку "Калинонька" й групи, які не працюють. Бо в деяких приміщеннях з вікон дує, а зі стелі - тече. Працівники садка розповідають - зробити ремонт у закладі їм обіцяють уже понад два роки. Заплановано багато, проте досі - не виконано.

"Планується перебудовувати, щоб у нас була окрема спальня і окремо ігрова кімната. Заміна меблів дитячих, іграшки", – розповідає вихователька Оксана Ожга.

 

"Потрібно замінити вікна і систему опалення, потрібно зробити ремонт даху. А також прилеглої території. Буде змінено і паркан, буде відремонтований дитячий майданчик і фасад нашого дитячого садка", – каже в.о. завідувачки дитсадка №114 Вікторія Цвєтинська.


Проте у Департаменті освіти наголошують - за новим проєктом капітальний ремонт почнеться вже у квітні.

"Дуже радує нас, що з 20 року на капітальний ремонт буде зачинено 114 дитячий садочок, який вже у квітні цього року буде виїжджати та будуть заходити підрядну організацію, для того щоб зробити капітальний ремонт цих закладів", – зазначила директорка департаменту освіти Тетяна Братчикова.

55 мільйонів на ремонт та близько 7 - на оснащення та меблі. Гроші на проєкт виділив Європейський інвестиційний банк. Завершити роботи планують за рік. Дітей на цей час переведуть до інших навчальних закладів.