19:00, 03.10.2019

Коли у Маріуполі почнеться опалювальний сезон?

Коли у Маріуполі почнеться опалювальний сезон? 03.10.2019

поділитись:
Коли у Маріуполі почнеться опалювальний сезон? - фото 1

Уночі - зимно, удень – тепло. Через примхи погоди містяни то починають думати о теплих батареях, то вважають, що можна ще трохи потерпіти та заощадити на опаленні. Сьогодні мер обговорив із житловиками - коли ж починати опалювальний сезон та чи готові комунальні підприємства.

Пані Людмила живе на першому поверсі. Жінка показує - квартира кутова, тому стіни у плісняві. Запевняє, аби зігрітися вночі - вдягається, кутається в ковдру та вмикає обігрівач. Проте на початок опалювального сезону чекає з острахом – бо ціни зависокі.

Готуватися до холодів почали ОСББ та у керівних компаніях.

«Мы планируем оптимистичный план, это подготовка домов к отопительному сезону и сдача их теплосети - 8 октябра, пессимистичный - пессимистичный - 11 октября» - каже керівник компанії "Місто для людей" Павло Цубер.

У тепломережі ж додають - відтепер більшість містян переплачувати за опалення не буде. Адже 99 відсотків будинків облаштовані розумною рамкою.

«К сожалению, у нас 1% имеет место быть - дома частного сектора, которые подключены к тепловым сетям. Но у предприятия на сегодняшний момент нет рычагов воздействия для того, чтоб мы туда поставили тепломеры. Таких домов 69» – розказав заступник директора Маріупольтепломережі Ілля Шамшеєв

Вирішити це питання Вадим Бойченко доручив головам районних адміністрацій. А от у водоканалі до початку зими готові частково. Коли у квартирах маріупольців батареї стануть теплими, залежить від температури на вулиці.