14:48, 24.01.2020

Коли відкриють 26 школу? Як триває ремонт, та що з'явиться у новій опорній школі?

Треба нагадати, що ОШ №26 закрили на ремонт перед самим початком цього навчального року. Зараз діти навчаються у інших школах району.

поділитись:
Коли відкриють 26 школу? Як триває ремонт, та що з'явиться у новій опорній школі? - фото 1

Сьогодні Вадим Бойченко та Павло Кириленко відвідали одразу дві опорні школи №47 та №26. Сорок сьома вже працює, цього року тут завершили ремонт, і зараз діти вчаться у комфортних умовах, користуються сучасним обладнанням.

До реконструкції ОШ №26 стали у листопаді, наразі тут завершили усі роботи з демонтажу, замінили вікна та починать внутрішні роботи. Проєкт цього навчального закладу схожий з тим, що реалізували у Кальміуському районі. А тому, на прикладі 47 можна уявити, що ж з'явиться у 26.

На реконструкцію та енергоефективність школи планують витратити близько 60 мільйонів гривень. Ще на 18 мільйонів побудують новий спортивний майданчик.

Головне питання, яке ставлять батьки, коли ж завершать реконструкцію? Остаточної дати відкриття поки немає. Проте, за словами Вадима Бойченка та підрядників, про перше вересня мова не йде. Скоріш за все, двері опорна школа Приморського району відкриє на початку 2021 року.