12:36, 11.06.2021

Комбінат «Азовсталь» надав 20 тисяч тонн шлаку на облаштування вулиць

Комбінат "Азовсталь" Групи Метінвест безкоштовно допомагає селищам та садовим товариствам у благоустрої доріг. Як подати заявку на участь в програмі?

поділитись:
Комбінат «Азовсталь» надав 20 тисяч тонн шлаку на облаштування вулиць - фото 1

Садовому товариству "Зелений вогник", що неподалік Старого Криму, майже 40 років. І за весь цей час на дорогах - ані асфальту, ані якісного шлаку, розповідають місцеві. У негоду проїхати неможливо.
Засипати ями та розрівняти покриття жителям кооперативу допоможуть металурги. Із проханням голова садового товариства звернувся до комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест. Підготовка зайняла усього місяць - і майже 800 тонн шлаку мають привезти цієї неділі. Перші вантажівки приїхали вже сьогодні. Загалом засиплять чотири вулиці садового товариства.

Цього літа до кооперативів Маріуполя планують завезти понад 20 тисяч тонн шлаку.

«На благоустрій вулиці Старокримська, а також Придорожная. Це ті вулиці, які більше за інших відчувають проблеми, особливо в сезон дощів», - розповів директор з персоналу і адміністрації меткомбінату "Азовсталь" Іван Голтвенко.

За весь час дії програми підтримки від комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест на вулиці міста металурги вигрузили більше 600 тисяч тонн продукції.