18:35, 13.08.2019

Конфлікт між керівною компанією «Місто для людей» та мешканцями вулиці Карпінського

Конфлікт між керівною компанією «Місто для людей» та мешканцями вулиці Карпінського 13.08.2019

поділитись:
Конфлікт між керівною компанією «Місто для людей» та мешканцями вулиці Карпінського - фото 1

На нашу "гарячу лінію" звернулися мешканці багатоповерхівки на вулиці Карпінського. Скаржаться, будинок - розсипається, а їх керівна компанія нічого не лагодить. Проте надсилає листи з сумою боргу. Вимогу людей, надати фінансовий звіт, компанія проігнорувала.


Одна з квартир на дев'ятому поверсі. Господарі роблять тут ремонт. Проте на стінах все одно плями, бо покрівля протікає. Мешканці скаржаться, у під'їзді ситуація ще гірше: обсипається штукатурка та постійно задуває з вікон. Біля будинку також небезпечно ходити, говорять мешканці. Відпадає цегла з піддашків та балконів. І не тільки.


«Арка, дети тут бегают, может упасть в любое время, с той стороны у нас по дому трещина идет. Состояние ужасное» - розказує Галина, мешканка будинку.


До керівної компанії зверталися неодноразово. Востаннє не витримали та попросили фінансовий звіт про виконані роботи.


«Непонятно откуда берется задолженность. Я написал к ним письменное обращение с целю дать нам финансовый отчет, и рассказать, куда приходят средства и куда они деваются. Єтот отчет ждали два месяца. В итоге отчет без цифр» - розказує Андрій Живиця, мешканець будинку.


Проте коментувати ситуацію житловики відмовилися. Ми двічі намагалися домовитися про інтерв'ю. Але звіт побачити так і не змогли. Натомість у міськраді запевнили, вихід - є. Перше - створити ОСББ, друге - змусити компанію працювати і написати акт-претензію про те, що послуги не надаються. Або ж змінити керівну компанію.