20:15, 05.06.2019

Конфлікт у маршрутці

поділитись:
Конфлікт у маршрутці - фото 1

Водій відмовився давати решту за проїзд. Усе через те, що під час оплати купюра провалилась у шпарину.


Подія сталася декілька днів тому. Опівдні, згадує Яна – жіннка, яка опинилася у епіцентрі скандалу, їхала на роботу в маршрутці. Вона віддала гроші за проїзд водію, проте сто гривень упали у щілину поряд із водійським кріслом. Проте давати решту воій не квапився. Натомість почав кричати.


Інші пасажири зголосилися дістати купюру. Та для цього треба зупинити автобус. Робити це водій відмовився. Яна зателефонувала до поліції, де їй підтвердили - на прохання чоловік має зупинитися. Проте водій не планував зупинятися. Ще один дзвінок до поліції. Потім - хтось зателефонував водію. І той всеж віддав решту. Сам чоловік наполягає - дістати купюру було не можливо.


Яна наголошує - проблема - не кошти, а нахабне ставлення водія до неї та решти пасажирів. І такий випадок - не єдиний. Днями в Дніпрі водій маршрутки теж відмовився дати решту підлітку. Коли за хлопця вступилися - чоловік повернув гроші. А перед цим - порвав! До транспортників Маріуполя такі звернення надходять регулярно. Після цього з водієм проводиться бесіда. Друга скарга - звільнення.


Для того, аби ідентифікувати водія, потрібні дата та номер машини.