12:10, 14 лютого

Конкурс «Комфортний будинок». Як змінюються будинку ОСББ в Маріуполі?

Отримують подарунки за власні ідеї. Одне з ОСББ у Маріуполі перемогло в конкурсі "Комфортний дім" від громадської спілки "Зелений Центр Метінвест".

поділитись:
Конкурс «Комфортний будинок». Як змінюються будинку ОСББ в Маріуполі? - фото 1

 

Пані Людмила живе в багатоповерхівці. Зізнається, її під'їзд дуже змінився. Перший поверх відремонтували та пофарбували у яскравий колір. У конкурсі "Комфортний дім" від громадської спілки "Зелений центр Метінвест" мешканці брали участь уперше. Завдяки перемозі в одній із номінацій змогли відремонтувати перші поверхи в чотирьох під'їздах. Аби позмагатися в конкурсі, жителі мали розповісти, чому хочуть той чи інший приз. А ще про майбутні плани ОСББ. Та головне - підрахувати, скільки ж коштуватиме ремонт вхідної групи.

«Кожен вибирає і дизайн своїх приміщень і підрядника. Особистий внесок жителів ОСББ в деяких випадках перевищує той внесок, який ми давали в рамках конкурсу. І мені дуже приємно, що жителі, проявляючи ініціативу, роблять свої будинки, під'їзди краще і комфортніше», - зазначила голова громадської спілки "Зелений центр Метінвест" Вікторія Кошманова.

Інші учасники конкурсу отримали від громадської спілки "Зелений центр Метінвест" новенькі поштові скрИньки та LED-освітлення.