20:10, 26.08.2020

Конкурс "Квітуче місто" від "Зеленого центру Метінвест" - триває

Замість пустиря - клумба. У конкурсі "Квітуче місто" беруть участь 45 ОСББ. Жителі вже розробили ескізи та визначилися з дизайном насаджень.

поділитись:
Конкурс "Квітуче місто" від "Зеленого центру Метінвест" - триває - фото 1

Сергій Чернов живе в будинку, що розташований у цьому дворі. Тільки-но йому і сусідам запропонували взяти участь у конкурсі "Квітуче місто" - відразу погодилися.

«До того, як збудували габіони і розбили клумби - росли квіти хаотично. А зараз привели в порядок, такий, який вийшов. Старалися», - каже чоловік.

Та це результат, якому передувала кропітка робота. Спочатку на майстер-класі мешканці вчилися азам ландшафтного дизайну. Потім зробили ескіз майбутньої клумби. Допоміг інтернет.

«І приступили до викроювання, це буквально викроювання було габіонів. Потім завезли камінь. У нас в цей раз активно відгукнулися і брало участь 50 з гаком людей. У нас люди допомагали і фізично, і матеріально. За цей конкурс у мене додалося набагато людей, які небайдужі. До яких я можу звернутися, які хочуть упорядкувати свій двір», - каже голова ОСББ Наталя Гавриленко.

Від "Зеленого центру Метінвест" усі учасники конкурсу, а їх - цьогоріч 45 - отримали набори посадкового матеріалу - квіти та саджанці. Аби навести лад - об’єднались усім двором.

Тепер мешканці розраховують на перемогу. Бо на авторів трьох найкращих проєктів чекає нагорода. Журі оцінюватиме оригінальність ескізу, і те, наскільки чітко його вдалося відтворити на подвір'ї.

«У нас голови ОСББ з різних районів, і вони самі будуть оцінювати результати, які вийшли. Призи, як ми і раніше заявляли, це 20 тисяч, 15 тисяч і 10 тисяч. Це сертифікати, на які можна отримати товари, товарно-матеріальні цінності в магазині з розділу сад і город», - зазначила координаторка громадської спілки "Зелений Центр Метінвест" Вікторія Кошманова.

Результати конкурсу стануть відомі на початку вересня.