16:17, 09.04.2020

Коронавірус - Волан-де-Морт. Не такий страшний, як про нього говорять, - Олександр Педенко

Заступник начальника управління охорони здоров'я Донецької області Олександр Педенко порівняв коронавірус з Волан-де-Мортом з твору про Гаррі Поттера.

поділитись:
Коронавірус - Волан-де-Морт. Не такий страшний, як про нього говорять, - Олександр Педенко - фото 1

Станом на 14 годину 9 квітня в Донецькій області зареєстровано 11 випадків захворювання COVID-19. Про це заявив заступник начальника управління охорони здоров'я Донецької області Олександр Педенко. 1 пацієнт одужав, 1 випадок - летальний. Тому, в активній фазі захворювання зараз 9 осіб.

Інформацію про "високу смертність, велику кількість уражених хворобою і підозрюваних" у облуправлінні спростували. При цьому Педенко підкреслив, що всі випадки в Донецькій області підтверджено лабораторно. І всім зараз необхідно користуватися тільки перевіреною інформацією.

"Коронавірус не такий страшний. Як та паніка, яку роздули навколо нього. Почуйте мене. Якщо його з чимось порівняти. То можна згадати останню серію Гаррі Поттера. Так ось коронавірус як Воланд-де -Морт - маленьке непорозуміння під лавкою. Ми зараз сприймаємо його як живого Воланд-де-Морта. Я прошу, будь ласка, не треба панікувати. Не треба придумувати щось, що не є правдою ", - сказав Олександр Педенко.


Нагадаємо, що і в Маріуполі ситуація з поширення небезпечного вірусу стабільна. Станом на 14:00 в місті зареєстровано 6 випадків коронавірусної інфекції. 19 осіб у списку "підозрюваних".