14:26, 27.01.2020

Коронавірус виявили в Україні

У Києві зафіксовано випадок зараження коронавірусом. Про це повідомляється на сторінці Київського лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України у Facebook.

поділитись:
Коронавірус виявили в Україні - фото 1

Йдеться не про китайський коронавірус, панікувати не слід.

Так, у повідомленні йдеться, що за епідсезон 2019-2020 рр. в лабораторію надійшло 73 зразки для дослідження на грип.

"За результатами досліджень 67 зразків, проведених методом ПЛР, отримано 12 позитивних результатів: грип А (H1N1) – 3, грип А нетиповий – 1, грип В – 3, аденовірус – 2, бокавірус – 1, коронавірус – 1 і риновіруси – 1", – йдеться у повідомленні.

Водночас, сайт "Сьогодні" у Київському лабораторному центрі МОЗ запевнили, що наразі випадок зараження саме тим коронавірусом, спалах якого стався у Китаї, у столиці не виявлено.

"Перший випадок коронавірусу (китайського – ред.) у Києві не зареєстровано. Коронавірус у нас в Україні виділяється ще з 1965 року. Але це не той вірус з Китаю, про який всі зараз говорять і бояться його. Ми контролюємо ситуацію, усі пацієнти з вірусами доставляються до медичних закладів міста. Усі ретельно перевіряються. Люди повинні розуміти, що вірусів багато виділяється і від тварин, і від птахів, і від людей. Панікувати не варто", – говорять у центрі.
Джерело: Сьогодні