13:01, 14.04.2020

Кожен житель Землі зможе побачити знімки, з телескопа Hubble, в його день народження

NASA підготувало сюрприз до 30-річчя космічного телескопа. Кожен житель планети зможе побачити знімки, які знаменитий телескоп Hubble зробив у день його народження.

поділитись:
Кожен житель Землі зможе побачити знімки, з телескопа Hubble, в його день народження - фото 1

Космічне агентство NASA святкує 30-річний ювілей перебування космічного телескопа Hubble на орбіті. І як подарунок всім жителям Землі, агенство дає можливість побачити дивовижні знімки, зроблені телескопом.

Кожен житель Землі зможе побачити знімки, з телескопа Hubble, в його день народження - фото 13664

 

Hubble був першим великим оптичним телескопом, який розмістили в космосі. З квітня 1990 року він робить неймовірні фотографії Всесвіту 24 години на добу, сім днів на тиждень. NASA представило сервіс, на якому кожен користувач зможе побачити фотографію, зроблену телескопом в космосі в його день народження. Потрібно всього лише обрати місяць і день народження, і генератор покаже фотографію зі своєї колекції.

Тим, у кого є телескоп, NASA пояснить, яким чином можна побачити ті самі об'єкти, які були сфотографовані космічним телескопом Hubble в їх день народження.

"У ясну ніч знайдіть безпечне місце з темним небом далеко від яскравого світла, наведіть ваш телескоп вгору і подивіться на деякі з тих же туманностей і галактик, які бачив Hubble", - йдеться у вказівках NASA.
Джерело: comments.ua