19:05, 21.08.2020

Кожній школі - чотири активності

У Маріуполі діють програми з енергозаощадження, ремонту туалетних кімнат, впровадження нової української школи та розвитку спортивної інфраструктури.

поділитись:
Кожній школі - чотири активності - фото 1

Школа №16 у Центральному районі нині вже готується до холодів. Там планують взимку збільшити температуру в будівлі щонайменше на 7 градусів.

Зараз у будівлі триває ремонт. Підрядники міняють вікна у всій будівлі. Планують завершити наступного тижня, каже директорка.

«70% вікон у нас сьогодні пластикові енергосберегающіе. Встигають до 26 числа, сказали все буде і ми приступаємо до дезінфекції школи», - розповідає Наталія Кацман.

Торік за програмою "Гігієна в школах" тут оновили туалетні кімнати. Також облаштували класи для "нової української школи". Тепер в закладі зайнялися енергозаощадженням. З міського бюджету на нові вікна виділили 205 мільйонів гривень.

«П'ятикамерні, профіль шириною 70 мм, подвійний склопакет, із заповненням аргоном. Тобто вони дають нам 0,75 коефіцієнт теплопровідності. Все на провітрювання, сітки москітні, все в комплекті», - розповідає начальник управління ремонтів об'єктів комунальної власності Валерій Шевченко.

Фахівці запевнили, взимку в школі буде мінімум на 7 градусів тепліше, ніж раніше. А платитимуть за опалення менше.

«Цей проект окупається за три роки».

Такі активності отримають усі школи Маріуполя, запевняють чиновники. А після втілення цих програм, почнуть ремонти приміщень.

«Та програма, яка зараз розроблена на наступну п'ятирічку, на наступну каденцію, вона передбачає в рамках концепції стратегії можливостей 2030 відремонтувати капітально всі школи і садочки міста Маріуполя», - зауважив радник голови Донецької облдержадміністрації Микола Трофименко.

У цій школі наступного року планують зайнятися спортивною інфраструктурою.

«Отримала максимально - три активності. Четверта сьогодні в розробці. Це спортивна зона, яка в наступному році отримає тут уже народження, тут вийде повноцінне спортивне поле, бігова доріжка, багатофункціональні поля», - розповів міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

А поки в закладі готуються до нового навчального року.