17:07, 16.01.2020

Кращі команди сезонних фестивалів КВН боротимуться за перемогу

23 лютого о 16:00 в ПК «Український дім» відбудеться фінал Кубка гумору міського голови. У ньому візьмуть участь кращі команди, які битимуться за кубок в чотирьох конкурсних напрямках.

поділитись:
Кращі команди сезонних фестивалів КВН боротимуться за перемогу - фото 1
"У конкурсі візьмуть участь три команди. Одна з них - «Збірна подовженого дня» - володар кубка минулого року. Її суперниками стануть команди «ДКР» і «А мама мені говорила». До складу першої увійдуть діти Кальміуського району, а друга - виключно жіноча збірна", - повідомляє прес-служба міськради.

Змагання проходитимуть в чотири етапи. Перший конкурс - привітання. На ньому учасники змагатимуться в імпровізованих жартах. Далі - відеозапрошення і розминка.

"У цьому році ми додали в конкурс інтерактивності. До першого лютого кожна з команд повинна записати відео тривалістю не більше півтора хвилин. На ньому запросити жителів і гостей міста на КВН. Відео, яке набере найбільше лайків і отримає визнання журі та стане переможцем в цьому напрямку", - зазначив керівник театру «Варіант» Олександр Романюк.

Заключним етапом стане пародія. Під керівництвом тренерів з Донбаської ліги сміху, діти покажуть саркастичні пародії на вільну тему.