20:05, 18.10.2019

Крок до перемоги. ”Кращі вчителі Приазов'я”

Крок до перемоги. ”Кращі вчителі Приазов'я” 18.10.2019

поділитись:
Крок до перемоги. ”Кращі вчителі Приазов'я” - фото 1

Планшет за інноваційні ідеї у навчанні. Олександра Супрунюк взяла участь у конкурсі "Найкращі вчителі Приазов'я" від Групи Метінвест та увійшла в п'ятірку переможців.

Маріупольський електромеханічний технікум. Олександра Супрунюк викладає інформатику та дисципліни, пов'язані з нею. Це заняття про небезпеку в інтернеті.

У конкурсі "Найкращі вчителі Приазов'я" від "Групи Метінвест" вона взяла участь вдруге. Торік потрапила у топ-50. Але на цьому не зупинилася і продовжила створювати та застосовувати нові методи у навчанні. На цьому занятті викладачка використовує картки з зображеннями. Каже - вчить дітей працювати в команді, розробляти проєкти та презентації.

"Вважаю, що вони повинні вміти критично мислити. Тобто, ідеї якісь, завжди я їх підводжу до цікавих рішень. Традиційний підход нам вже не цікавий. Дуже мені подобається, коли діти можуть ще й презентувати якусь свою думку, висловлювати свою думку грамотно, нетрадиційними якімось методами. Можна співати, знімати роліки".

Студенти запевняють - на заняттях Олександри Супрунюк значно цікавіше, ніж на звичайних лекціях.

За перемогу у конкурсі "Найкращі вчителі Приазов'я" від "Групи Метінвест" Олександра Супрунюк отримала планшет. На ньому разом зі студентами зніматимуть відеоролики, адже попереду - участь у всеукраїнському конкурсі Айталент.