11:00, 28 березня

Культурне життя Маріуполя онлайн

​​​​​​​Театральні вистави, концерти, тренінги та майстер-класи. Але все - онлайн. Маріупольці можуть розважитися навіть вдома на карантині - у мережі інтернет.

поділитись:
Культурне життя Маріуполя онлайн - фото 1

Як не стати банкрутом під час карантину, турнір із боулінгу або як почати думати краще? На сайті Центру розвитку стартапів "19-91 Маріуполь" майже щодня відбуваються онлайн-тренінги. Усі заходи можна подивитися в призначений час безкоштовно, розповідають спеціалісти.

«В субботу в 12 часов дня можно посмотреть лекцию о HR от Ирины Цепоуховой. Тоесть, что это такое - это как строить в своей команде, в своем коллективе, в своей компании процессы, бизнес коммуникации, как налаживать партнерские отношения, как выстраивать систему поощрения персонала, управление персоналом», - розповіла прес-секретарка Центру розвитку стартапів "1991 Маріуполь" Марія Кутнякова.

"Шельменко-денщик", "Голос тихої безодні" або "Пікнік". Поки маріупольський драмтеатр на карантині, архівні записи вистав можна подивитися онлайн. Посилання на офіційному сайті або на сторінці в фейсбуці.

«Для того, чтобы они могли увидеть, вспомнить те спектакли, которые в свое время шли на подмостках нашего театра. Мы пытаемся найти приемлемые для нас формы, которые можно будет тоже выкладывать в сеть и организовывать какие-то встречи с нашим зрителем», - розповів генеральний директор Драматичного театру Володимир Кожевніков.

 

А ось як батькам урізноманітнити життя дітей під час карантину? Про це в онлайн майстер-класі на сторінці платформи ТЮ розповідає художниця та арт-терапевтка - Марія Проніна.

«Вспоминайте совместные семейные путешествия, нарисуйте их. Может быть каждый нарисует свое любимое. Вот например - я с моим другом Денисом вот так в прошлом году отдыхали на острове Хортица. Круто, да?»

А ще пані Марія показує, як в ігровій формі пояснити дітям про коронавірус та карантин.

«Я подготовила 5 методик, которые я рассказывала воспитателям детских садиков Мариуполя, но переделала их так, что через них можно будет классно проводить время дома, рисовать игры, составлять всякие планы выживания, интерактивные приключенческие методики, для которых нужны всего лишь фломастеры, бумага, клей и ножницы».

Мисткиня каже, невдовзі планує записати серію таких майстер-класів. А ще в "ТЮ" мають намір створити онлайн поради для літніх людей.

«Це також мають бути поради, онлайн-поради, але сфокусовані на тому, щоб довести їм необхідність ізоляції, необхідність того, що сидіти вдома - це саме те, чим вони можуть врятувати як себе, так і своїх онуків, так і оточуючих», - розповіла директорка арт-платформи "ТЮ!" Діана Берг.

До онлайн виступів зараз долучаються виконавці зі всього світу. Наприклад, щопонеділка свої концерти безкоштовно транслюватиме рок-гурт "Металіка".