11:20, 14 лютого

Лицарські бої, козацькі забави та спалення Марени: маріупольці яскраво відзначать Масляну

Біля драматичного театру розгорнеться безліч тематичних локацій і обладнають унікальну фотозону. Гуляння на Театральній площі будуть 29 лютого з 13:00 до 19:00.

поділитись:
Лицарські бої, козацькі забави та спалення Марени: маріупольці  яскраво відзначать Масляну - фото 1

На святі можна буде скуштувати млинці та вареники. За традицією, в супроводі fire-шоу, спалять триметрову обрядову ляльку Марену. На головній сцені виступлять кращі міські колективи. Театралізоване видовище з народними іграми, танцями та обрядами розгорнеться на Європейській площі.

Також у районі театру розгорнеться мобільний лицарський атракціон - «Кочовище». Тут маріупольці зможуть познайомитися з культурою предків, поміряти і сфотографуватися в середньовічних обладунках. Навчитися основам фехтування і взяти участь у лицарських змаганнях. Також обладнають майданчик для стрільби з лука.

У «Містечку майстрів» кожен зможе спробувати себе в ролі коваля, оцінити твори народних майстрів та придбати на пам'ять ковані сувеніри. У «Козацькому подвір'я» пригощатимуть млинцями і влаштують справжні козацькі забави. На завершення свята гостей чекає тематична дискотека в супроводі ді-джеїв.