19:38, 31.08.2020

Майже 30 років на виробництві. Маріуполець отримав нагороду від держави

Орден 3 ступеня "За заслуги". Таку нагороду отримав Сергій Соломаха. Чоловік працює машиністом вагона-ваг у підбункерних приміщеннях доменного цеху комбінату "Азовсталь" Групи Метівест.

поділитись:
Майже 30 років на виробництві. Маріуполець отримав нагороду від держави - фото 1

Доменний цех комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест. Сергій Соломаха розповідає - працювати сюди прийшов у 20 років.

«Завантажуємо агломератом доменну піч. Мій процес завантажити в вагон-вагах всі компоненти, які мені задає майстер печі, я їх повинен вивантажити в скіп і відправити в піч для продовження процесу», - розповідає про свою роботу машиніст.

На дозвіллі пан Сергій доглядає онуку та майже щотижня рибалить разом із сім'єю. Каже - рідні його досягненнями на роботі дуже пишаються.

«І кришталь давали, і грамоти давали, багато чого. Нововведення були у нас, інновації там, все ось це, вже не пам'ятаю. Але це найбільш значуща нагорода - орден. Свого часу підміняв і майстрів, тому ділянку рудного двору - це моє життя. Можливо, десь дирекція нашого комбінату побачила мене, мою роботу, тому вирішили нагородити», - каже металург.

Орден третього ступеня "За заслуги" чоловік отримав за сумлінну працю та багаторічний стаж роботи, вважає його начальник, Михайло Загороднюк.

«Я майстром працюю не так вже давно, тому завжди звертався за порадою у нього, так як він довгий час пропрацював на комбінаті. Він відповідальні працівник завжди, свої всі посадові обов'язки виконував в повному обсязі. Тому, тільки хороше можемо сказати про нього».

Державну нагороду Сергій Соломаха отримав у День Прапора України на пошуково-рятувальному судні "Донбас". Вручав відзнаку голова Донецької облдержадміністрації, Павло Кириленко.