19:10, 19.08.2019

Майже тисячу гривень на місяць - за гараж під будинком

Майже тисячу гривень на місяць - за гараж під будинком 19.08.2019

поділитись:
Майже тисячу гривень на місяць - за гараж під будинком - фото 1

Чиновники пропонують узаконити такі споруди та платити за них згідно з новим положенням. В іншому випадку - гараж знесуть. Умови обговорили з маріупольцями.


Пан Ігор документів на свій гараж - не має. Розповідає - споруда стоїть на міській території, скарг - не було. У перспективі, згідно з майбутнім рішенням чиновників, чоловік має укласти договір, аби користуватися землею і надалі. Але сума для водія - завелика.


У міській раді кажуть, 900 гривень - це приблизна вартість гаража біля дому. Сума залежить від площі.


«Это мы берем рост в 1,5 раза, если берем по отношению к средней стоимости. А если взять только к Центральному району, максимально - 735, то этот рост всего лишь будет составлять 20% по сравнению со стоимостью хранения транспортного средства на автостоянке» - розповідає директорка департаменту по роботі з активами Світлана Штенда.


Перевіряти гаражі буде спеціальна комісія. Що робити зі спорудами, визначатимуть разом з власниками. За деяких умов гараж можуть і знести. Наприклад, якщо власник вчасно не підпише договір з міською радою чи якщо люди проти розташування гаража біля будинків. Спитають і голів ОСББ та комітетів самоорганізації населення. Усього у Маріуполі понад шість тисяч незаконно встановлених гаражів.