19:10, 12.10.2020

Маріуполь до опалювального сезону готовий

Коли потеплішають батареї у домах?

поділитись:
Маріуполь до опалювального сезону готовий - фото 1

Про те, як працюватимуть комунальні підприємства найближчі півроку, керівники відповідних служб доповідали понад годину. "Маріупольтепломережа". До старту опалювального сезону готові і котельні, і центральні теплові пункти. Вперше в історії підприємства організували роботу чотирьох спеціальних бригад, доповідає директор Дмитро Мирошниченко.

«Основне завдання даних бригад - допомога нашим жителям в запуску внутрішньобудинкових мереж опалення. Раніше цього не робили, виробляла компанія "Місто для людей" і наші керуючі компанії. В цьому році ми надаємо людям допомогу», - каже директор ККП "Маріупольтепломережа" Дмитро Мирошниченко.

"Міськводоканал". Цього року кількість аварій з 70 скоротилася до 7. Кількість відремонтованих мереж - збільшилася. З'явилася нова техніка.

«Завдяки вам, Вадиме Сергійовичу, і підтримки міськради, всієї команди, в підприємство було інвестовано близько 140 мільйонів гривень в цьому році. Це дозволило вийти на 100% забезпечення усіма матеріалами. Це дозволяє зайти гарантовано в роботу в осінньо-зимовий період», - наголосив директор КП "Міськводоканал" Володимир Антоненко.

Цього року, підкреслив мер, "Тепломережа" та "Міськводоканал" свою роботу стабілізували і припинили нарощувати збитки.

«Це важливо відзначити. Ми в другий сезон заходимо і бачимо, що, якщо не буде якихось великих коливань вартості газу і води, яку ми купуємо, ми бачимо стабільну роботу підприємств і немає підстав для зростання тарифів по двох підприємствах», - зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Про готовність до осінньо-зимового періоду доповіли й керівники "Зеленбуду", "Автодору", "Комунальника", ТТУ, "Міськсвітла". До прийому теплоносія готові майже всі будинки. Розпорядження про старт опалювального сезону мер вже підписав.

«15 жовтня "Тепломережа" виробляє розпал всіх котелень та котельні починають роботу з виробництва і постачання гарячої води. З настанням погодних умов три доби нижче плюс 8 запускається опалення», - сказав перший заступник міського голови Михайло Когут.

Тож, поки дозволятиме температура, опалення - не вмикатимуть.