15:00, 31 березня

Маріуполь - лідер рейтингів прозорості та підзвітності міст-2020

Сьогодні в Києві Transparency International Ukraine презентувала результати Рейтингів прозорості та підзвітності міст-2020. Маріуполь став лідером у двох номінаціях.

поділитись:
Маріуполь - лідер рейтингів прозорості та підзвітності міст-2020 - фото 1

Нагороду отримував міський голова Вадим Бойченко.

«У Маріуполя була мрія стати прозорим містом України. Сьогодні ми отримали цю нагороду. Це велика перемога та великі можливості для нашої громади. Відкриваються двері Маріуполя для міжнародних інвесторів. Це велика праця, щоб залучити їх до міста. Наприклад, завдяки високим показникам прозорості Міжнародна фінансова корпорація працює лише з одним містом України - і це Маріуполь», - сказав мер.

Прикладом якісних послуг у Маріуполі стали три відкритих Центри надання адміністративних послуг. Один з них - найбільший Мультицентр в Україні.

Маріуполь - лідер рейтингів прозорості та підзвітності міст-2020 - фото 37819

 

Крім того, за п'ять років місто залучило майже 200 млн євро інвестицій у розвиток міста. Вони спрямовані на модернізацію водопостачання, зовнішнього освітлення та оновлення муніципального транспорту. Є у місті і конструктивний діалог з громадою. Через впровадження інструментів прозорості та електронної демократії жителі залучаються до процесу розвитку міста. Це Програма підтримки ОСББ, Громадський бюджет, Батьківський фонд, наголосив Бойченко.

Маріуполь зайняв перше місце в Рейтингу прозорості 100 найбільших міст в Україні, друге місце - Львів, а третє - Дрогобич. Також Маріуполь став кращим в Рейтингу підзвітності 50 міст України.