18:51, 18.06.2020

Маріуполь отримав два нових апарати штучної вентиляції легенів

Новенька апарати ШВЛ передав місту Фонд Ріната Ахметова. Обладнання буде працювати на базі Кардіо-судинного центру.

поділитись:
Маріуполь отримав два нових апарати штучної вентиляції легенів - фото 1

 

Міська лікарня швидкої медичної допомоги. Сьогодні тут з'явилося ще два нових апарати штучної вентиляції легенів для боротьби з коронавірусом. Фахівці наголосили - завдяки сучасному обладнанню та дотриманню карантинних заходів, у Маріуполі - один із найнижчих показників захворювання на Ковід-19 в Україні.

«Сьогодні ось статистика, що 110 захворіло і 90% одужало в півмільйонному місті - це злагоджена робота наших благодійників, фондів Ахметова. Відповідно, ефективного управління правильних рішень медичного персоналу спільно з міською владою і звичайно ж ставлення людей в рамках карантину», - зазначає міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

А ще це обладнання стане у нагоді навіть після пандемії, додає мер. Фонд Ріната Ахметова спільно з компанією Метінвест у тісній співпраці зі штабами протидії коронавірусу системно допомагають Маріуполю. У місто вже поставлені експрес-тести, аналізатори проб, засоби індивідуального захисту.

«Тільки за перші два тижні червня 32 самих висококласних апарати штучної вентиляції легенів надійшли в Україну. У тому числі сьогодні ми передали два апарати місту Маріуполю для того, щоб лікарі могли якісно надавати допомогу. І якщо буде необхідність, працювати з хворими за допомогою цих апаратів», - розповів Костянтин Войцеховський, директор з персоналу та адміністрації ПРАТ МК «Азовсталь» Групи Метінвест.

Усього ж Фонд Ріната Ахметова закупив понад 200 апаратів ШВЛ та передає їх партіями українським медикам. Окрім обладнання усім лікарям, які працюють з хворими на Covid-19, фонд Ріната Ахметова передав сертифікати на медичний одяг.

«Мы должны быть в любую минуту готовы к обострению ситуации, потому что жизнь диктует свои правила и инфекцию мы своим желанием не остановим. в этом деле очень важно - это карантинные мероприятия, которые показали свою эффективность именно в нашем городе», - зазначив директор лікарні швидкої медичної допомоги Сергій Орлеанський.