18:18, 29 квітня

Маріуполь сьогодні відвідав Міхеіл Саакашвілі

У нашому місті планують відкрити Офіс реформ за підтримки профільної Нацради. Про це заявив Голова виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі. Сьогодні політик відвідав маріупольський порт, центр підтримки малого та середнього бізнесу та зустрівся зі студентами.

поділитись:
Маріуполь сьогодні відвідав Міхеіл Саакашвілі - фото 1

Цьогоріч в маріупольському торговельному порту чекають на відкриття нового зернового терміналу. Інвестиційний проєкт продовжують попри пандемію та загострення війни з Росією. Хоча у 2014-му через окупацію українських територій показники впали втричі, розповідає директор підприємства Ігор Барський.

«Метал, вугілля, глина, зернові, контейнерні та проектні вантажі з різним обладнанням. На сьогодні залишилися - це метал 90%, зернові та глина».

Та нині вантажопотоки відновлюють, розширилася і географія країн. Аби порт працював на повну потужність, Маріуполь необхідно включити до державної програми будівництва бетонної дороги, впевнений мер Вадим Бойченко.

Зміни у нашому місті підтримує і голова комітету реформ Міхеіл Саакашвілі. Політик впевнений, команді муніципалітету слід і далі продовжувати розвивати місто.

Подробиці візиту у відео: