21:01, 03 вересня

Маріуполь стане містом без околиць

«Місто без околиць»: 7 проектів, які зроблять віддалені мікрорайони і селища Маріуполя комфортними для життя

поділитись:
Маріуполь стане містом без околиць - фото 1

Блок Вадима Бойченка хоче внести до Програми партії ініціативу «Місто без околиць». Про таке просять місцеву владу жителі віддалених від центру мікрорайонів і селищ міста. І влада міста їх не тільки чує, а й оперативно реагує на проблеми, про які кажуть маріупольці.

Маріуполь стане містом без околиць - фото 25864

 

Програма «Місто без околиць» дозволить продовжити зміни, що вже почалися, і відкриє для десятків тисяч жителів нові можливості поряд з будинком.

Перші кроки в цьому напрямку командою Вадима Бойченко вже зроблені. Побудована нова амбулаторія в мікрорайоні Курчатова, стартував ремонт сімейної амбулаторії на Черемушках, капітально відремонтовані школа №47 в селищі Україна і Міський палац культури ім. Тамари Каци в селищі Сартана. На це чекали протягом десятиліть. Тепер поставлено завдання підійти до розвитку інфраструктури віддалених мікрорайонів і селищ комплексно.

«За останні п'ять років ми побачили, як змінився наш центр міста і як може розвиватися Маріуполь. Сьогодні перед нами новий виклик - масштабувати завдання на всі райони. Маріуполь повинен стати містом без околиць. Важливо продовжити вже розпочатий розвиток. Необхідно, щоб навіть найвіддаленіший мікрорайон міста мав власну повноцінну інфраструктуру. Нові дороги, зовнішнє освітлення, затишні двори і сквери, опорні школи, амбулаторії повинні бути доступні для кожного жителя. Жодна вулиця не має лишитися поза увагою. Маріупольці мають відчути, що життя стає комфортнішим не тільки в центрі, а й біля кожного двору, будинку чи під'їзду», - заявив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

В рамках озвученої Вадимом Бойченком ініціативи «Місто без околиць» кожне селище і мікрорайон отримає 7 проектів: громадський транспорт, відремонтовані дороги, нове зовнішнє освітлення, газифікацію, реконструкцію шкіл і дитячих садів, амбулаторії з комунальними аптеками і сучасне місце відпочинку.

Блок Вадима Бойченка зобов'язується виконати цю велику задачу і маріупольці побачать, що життя стає комфортнішим не тільки в центрі. Навіть найвіддаленіший куточок міста стане самодостатнім - жителі отримають найбільш затребувані муніципальні послуги і сервіси у кроковій доступності.