11:48, 08.05.2020

Маріуполь водоканал нагадує жителям приватного сектора - користуватися шлангами заборонено

Заборона на використання шлангів у Маріуполі діє вже багато років. На підприємстві це пояснюють тим, що в сезон верхні поверхи висоток залишаються без води - не вистачає тиску.

поділитись:
Маріуполь водоканал нагадує жителям приватного сектора - користуватися шлангами заборонено - фото 1

Офіційно сезон поливу в Маріуполі стартував 1 травня і триватиме 120 днів. Багато років у нашому місті в цей період жителям приватного сектора заборонено користуватися шлангами для поливу і підвищувальними насосами, якщо на них немає технічної документації, відзначають у "Маріупольводоканалі".

Такі обмеження пов'язані зі складним рельєфом міста. Коли починається полив жителі вищих точок приватного сектора, а також верхніх поверхів багатоповерхівок залишаються без води - не вистачає напору. Поливати можна тільки якщо ви берете воду з накопичувальної ємності, це стосується і крапельного поливу.

Маріуполь водоканал нагадує жителям приватного сектора - користуватися шлангами заборонено - фото 16196

 

"У разі виявлення поливу шлангами, розкрадання холодної води, самовільного приєднання до систем водопостачання і водовідведення без дозвільної документації та незаконного скидання стічних вод в міську каналізацію тощо., будуть застосовуватися додаткові нарахування згідно чинного законодавства",- попереджає Маріупольводоканал.

У цей період при наявності загального або індивідуального приладу обліку, нарахування за полив виконуються згідно з фактичним споживанням холодної води. Якщо лічильника немає - за нормами водоспоживання залежно від розміру поливальної площі та благоустрою житла.

Маріуполь водоканал нагадує жителям приватного сектора - користуватися шлангами заборонено - фото 16197