15:53, 15.10.2019

Маріупольці отримуватимуть субсидії з 15 жовтня. Чи змінився порядок розрахунку?

Маріупольці отримуватимуть субсидії з 15 жовтня. Чи змінився порядок розрахунку? 15.10.2019

поділитись:
Маріупольці отримуватимуть субсидії з 15 жовтня. Чи змінився порядок розрахунку? - фото 1

Субсидії на комунальні послуги будуть нараховувати з 15 жовтня. Порядок розрахунку субсидій в цьому опалювальному сезоні переглядати не стануть. Штрафів за неправильно оформлені субсидії не буде.

Про це заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на УНІАН.

"Ми не прив'язуємося в цьому опалювальному періоді до його фактичного старту. Ми зафіксували, що субсидії будемо нараховувати з 15 числа на майбутній опалювальний сезон", - сказав він.

Чиновник зазначив, що Мінсоцполітики не планує переглядати порядок розрахунку субсидій, розмір якої повинен становити різницю між розміром платіжки і тим, скільки від відповідного розміру доходів громадянин повинен платити, тобто в середньому 10%

"Наприклад: дохід 3000 гривень, 10% = 300 гривень, решта - це субсидія. Якщо платіжка приходить на 2000 гривень, від них віднімаємо 300 гривень (10%) і виходимо на середній розмір субсидії, яка надається державою в минулому опалювальному сезоні, - 1700 гривень. На сьогодні ми не плануємо нічого переглядати ", - сказав він.

Крім того, Музиченко спростував чутки про штрафи за неправильно оформлені субсидії.

"Ніяких штрафів, навіть при неправильному заповненні документів або неправомірному отриманні субсидій, сьогодні немає. Це міфи навколо програми житлових субсидій, які поширюються вже майже третій десяток років - з тих пір, як діє відповідна програма", - сказав він.