19:10, 19.11.2020

Маріупольців запрошують на спортивний онлайн-марафон

У місті стартував проєкт "100Msportday". Учасники займаються спортом протягом ста днів, Успіхи публікують в месенджерах та соцмережах. Щодня отримують поради тренерів. А згодом - призи та подарунки. Як долучитися до програми?

поділитись:
Маріупольців запрошують на спортивний онлайн-марафон - фото 1

За три дні - понад триста учасників. Маріупольці долучаються до спортивного онлайн-марафону "100Msportday". Завдання - 100 днів виконувати фізичні вправи. І - не обов'язково щодня. Кожен тренується за власними можливостями.

Результатами занять спортсмени діляться в соцмережах. Їх оцінюють тренери, дають поради та рекомендації.

Беруть участь і телевізійники. Не завадить навіть насичений робочий графік, запевняє головна редакторка телеканалів Сігма та Донбас Валерія Романова. Вона постійно цікавиться різними спортивними марафонами. Тож коли почула про проєкт "100Msportday", одразу зареєструвалася.

«За здоровий дух, за здорове тіло, за здорові думки. Насправді неважливо ким ти працюєш, наскільки напружений графік. Головне. щоб було бажання, бажання займатися спортом и 30 хвилин на день, це насправді небагато. Правда? Тож приєднуйтесь і ви», - каже Валерія.

Долучитися може кожен, незалежно від віку. Потрібно зареєструватися в google-формі.

«Заповнити про себе дані, після цього ми надсилаємо його реєстраційний номер, у кожного свій персональний номер. Після цього людина надсилає на Вайбер або телеграм надсилає фото або відео про свою тренуванні, а ми даємо рекомендації якийсь рухової активності. Вони можуть бігати, можуть просто ходити, плавати, просто робити зарядку, просто все, що їм хочеться», - розповіла головна спеціалістка з розвитку спорту в M-SPORT Тетяна Мельник.

Після закінчення 100 днів тренувань - кожен учасник отримує медаль та призи. Крім того, протягом цього часу будуть проходити різноманітні розіграші.