19:39, 10.06.2021

Маріупольскі депутати зробили щеплення від коронавірусу

Маріупольські депутати продовжують вакцинуватися. Своїм прикладом, аби разом створити колективний імунітет, народні обранці закликають долучитися до імунізації й містян.

поділитись:
Маріупольскі депутати зробили щеплення від коронавірусу - фото 1

Стосовно щеплення - жодних побоювань чи переживань, каже депутатка міської ради Оксана Гринько. Додає, на собі відчула всі симптоми ковіду, і ризик знову перехворіти або заразити близьких - жахає.

«Дуже переймалася тим, що я можу своїх рідних, які є дуже вразливими за показниками здоров'я, заразити і наразити їх на небезпеку. І я вважаю, що щеплення від Ковіду мають зробити всі, у кого немає медичних протипоказань, бо це відповідальне ставлення до себе, до свого здоров'я, до здоров'я оточуючих».

Імунізуватися - варто, підтримує колегу депутатка районної ради Наталя Виборнова. Вважає, лише у так можна перемогти пандемію. Також сьогодні зробила щеплення і депутатка райради Ірина Нагорна.

Нині у Маріуполі імунізувалося понад вісім тисяч містян. Станом на сьогодні у місті виявлено 5 нових випадків захворювання. 42 людини одужали.