15:33, 06.05.2020

Маріупольські медики будуть проходити через додатковий дезбар'єр

Перші дезінфікувальні рамки встановлюють у ЛШМД. Вони призначені для медиків, які будуть проходити додатковий дезбар'єр паровим розпилювачем.

поділитись:
Маріупольські медики будуть проходити через додатковий дезбар'єр - фото 1

Як повідомляють у міській раді, закуплено 25 рамок. На це з бюджету виділили 375 тисяч гривень. По шість одиниць встановлять в інфекційних відділеннях міських лікарень №4 і №9, а 13 одиниць - у ЛШМД. Це має знизити рівень небезпеки зараження медперсоналу, який задіяний у лікуванні хворих на коронавірус.

За словами старшої сестри інфекційного відділення Олени Шумило, найчастіше зараження медиків відбувається у передбоксі, який розташований на виході з палати.

«Саме там лікарі та медсестри переодягаються і знімають з себе індивідуальний ізоляційний комплект одягу. Дезінфікувальна рамка на виході з палати дозволить знизити ймовірність зараження персоналу. Сьогодні нам встановлять 7 рамок», - зазначила Олена Шумило.


Принцип роботи рамки простий: цистерна з дезрозчином приєднана до рамки, натискаємо кнопку - з форсунок розпорошується розчин. Таким чином лікаря обробляють паром п'ять точок розпилення. А знизу розташований просочений дезрозчином пуф, який дезінфікує взуття.

Маріупольські медики будуть проходити через додатковий дезбар'єр - фото 15955
Маріупольські медики будуть проходити через додатковий дезбар'єр - фото 15958