11:15, 28.08.2020

Маріупольські металурги отримали державні нагороди

Понад 30 років роботи з розпеченим металом. Кращим працівникам металургійного комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест вручили державні нагороди. Серед них - сталевар конвертерного цеху Сергій Кушнір.

поділитись:
Маріупольські металурги отримали державні нагороди - фото 1

Конвертерний цех комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест. Саме тут вже понад 30 років працює сталевар Сергій Кушнір. Каже, на виробництво прийшов у 23.

«Я вже не можу без роботи, вже звичка. Будинки сидіти вже не цікаво, не можу. Організовуємо виробництво. Тобто, виплавка сталі. Далі видаємо на грубку машиною МБЛЗ. Ми як початкова ланка», - розповідає сталевар.

У День Прапора на пошуково-рятувальному судні "Донбас" пан Сергій отримав посвідчення "Заслужений металург України". Найкращих працівників комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест нагородив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко. Сталевар розповідає, до цього вже мав грамоту Верховної Ради.

«Родичі раді, пишаються, в родині таких нагород немає, державних. Головне - прагнення. Якщо людина хоче, то все буде», - каже Сергій Кушнір.

Людина зі сталі. Саме так про пана Сергія говорить його начальник - Ілля Плохіх.

«Він відкрито говорить свою думку. Якщо він вважає, що треба зробити по-іншому, він буде це думка відстоювати, не пасує ні перед ким. Людина дуже працьовитий, працездатний. Як то кажуть, роботяга, трудяга. Я вважаю, що він цілком заслуговує на цю нагороду», - зазначає колега.

Співробітники підприємств Групи Метінвест щороку показують високі професійні результати та отримують за це гідну оцінку на всеукраїнському рівні.

Читайте також: Робота за покликанням