18:14, 16 березня

Маріупольскі металурги проходять курси реанімації

П'ять хвилин на порятунок. Саме стільки часу є аби допомогти людині після серцевого нападу або виникнення кровотечі, запевняють лікарі. Як проводити реанімацію - на спеціальних курсах вчать маріупольских металургів.

поділитись:
Маріупольскі металурги проходять курси реанімації - фото 1

Чотири години на вивчення теорії та відпрацювання практики. Курси з долікарської медичної допомоги проводять для працівників комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест. Про серцево-легеневу реанімацію розповідає тренерка з 15-річним стажем. Практичні заняття проводять на спеціальних манекенах і з тренажерами.

Програма з розвитку системи охорони здоров'я на комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест діє з 2018 року. В її рамках цієї проводиться навчання співробітників комбінату за Стандартом «Надання долікарської та екстреної медичної допомоги». Ще металурги проводять такі уроки і для сторонніх організацій.

Також щороку робітники проходять тестування та складають іспити з охорони праці. Крім того на підприємстві розробляють і впроваджують нові тренажери і полігони для перевірки практичних навичок співробітників, що працюють на місцях з підвищеною небезпекою.