09:02, 04 вересня

Маріупольські школярі можуть виграти м'які крісла-мішки для свого навчального закладу

Для того щоб отримати подарунки, потрібно приєднатися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

поділитись:
Маріупольські школярі можуть виграти м'які крісла-мішки для свого навчального закладу - фото 1

Міжнародна акція чистоти стартувала 1 вересня і триватиме до 19. У ці дні українці разом з мільйонами жителів в 180 країнах вийдуть на прибирання сміття заради порятунку планети.

А для учнів установ загальної середньої освіти в 24 областях України оголошено конкурс на найактивніших учасників цієї акції.

Організатори пропонують школярам робити індивідуальні і сімейні прибирання, а фото до і після публікувати в соціальних мережах з хештегом #побачивприбери #worldcleanupday #schoolrecyclingworld #letsdoitukraine.

Маріупольські школярі можуть виграти м'які крісла-мішки для свого навчального закладу - фото 25871

 

Правила конкурсу дуже прості. Потрібно опублікувати анонс на інформаційних ресурсах навчального закладу із закликом приєднуватися до Всесвітнього дня прибирання, і в перід акції навести порядок на будь-який локації. Підвести підсумки та заповнити результатами онлайн анкету за посиланням: https://cutt.ly/mfqoaVq до 22 вересня.

"Шукайте місце зі сміттям на карті і сміливо вирушайте вперед. Відзначайте забруднені і очищені локації в безкоштовному міжнародному мобільному додатку TrashOut. Переможців та активних індивідуальних учасників прибирань визначать вже 25 вересня 2020 на сайті і в соціальних мережах School Recycling World", - заявляють організатори проекту.

Всі школи, які візьмуть участь в дні прибирання, отримають подяки за участь, найактивніші учасники - дипломи та смачні подарунки, а перша трійка шкіл-лідерів, які приберуть найбільшу кількість сміття, здадуть найбільше відходів на переробку і учні якої будуть максимально активними, виграють комплекти крісел-мішків для шкільних приміщень.