11:15, 02 жовтня

Маріупольські тхеквондисти отримали медалі на Всеукраїнському турнірі

Шість медалей та звання кандидата у майстри спорту. Це доробок маріупольських тхеквондистів на Всеукраїнському турнірі у Харкові. Та святкувати - ніколи, адже попереду - наступні змагання.

поділитись:
Маріупольські тхеквондисти отримали медалі на Всеукраїнському турнірі - фото 1

Міцність, повага та готовність до бою. Ось головні принципи маріупольської школи тхеквондо.
Маріупольська команда постійно бере участь у національних та міжнародних змаганнях. Зокрема цього року спортивні звання отримали четверо вихованців. Золото літнього Чемпіонату Європи додому привіз дев'ятирічний Максим Івакін. Каже: ключ до перемоги - це слухати поради наставника.

Тренує команду колишній член національної збірної України Олександр Левінчук. За його словами, навіть у юному віці спортсмени живуть у жорсткому режимі змагань і тренувань. Хороші результати допомагають отримати додатковий стимул.

«Один из наших воспитанников - это Илья Пикуз - в течение 2021 года получает стипендию за высокие спортивные достижения за 2020 год. По окончанию этого года будем смотреть и пытаться делать всё возможное, что в наших силах, бороться за наших спортсменов. Чтоб они точно так же получали хоть какую-то зарплату», - розповідає тренер Олександр Левінчук.

Тепер дівчата і хлопці готуються до Чемпіонату України серед спортивних шкіл.