20:30, 17.06.2020

Маріупольський театр поступово виходить із карантину. Що показуватимуть на вихідних?

Уже цими вихідними глядачі драматичного театру побачать одразу дві вистави "Останній подвиг Ланцелота" та "Граємо в дружню сім'ю, або гарнір по-французьки".

поділитись:
Маріупольський театр поступово виходить із карантину. Що показуватимуть на вихідних? - фото 1

Також одразу три режисера готують нові проєкти.

За глядачами - дуже скучили. Тому зустрічі чекаємо - з нетерпінням, зізнається директор театру Володимир Кожевніков. Аби не порушувати умови карантину, на вході організують температурний скринінг, глядачі мають приходити в масках, а сидітимуть - на певній відстані один від Одного.

«З нашої великої зали, а це 680 місць, лишається 137. Тобто вимога, щоб на кожного глядача було 5 квадратних метрів площі. Це в шаховому порядку буде. Десь, приблизно, 4 особи на один ряд і через ряд», - каже директор театру.

"П'ять стволів для трьох пенсіонерів". На великій сцені - репетиція спільного проєкту театру з Національною поліцією за сценарієм маріупольського автора Ігоря Тура. Місто дії - окупований Донецьк. Вистава - про людей та їхній вибір. У головній ролі - Ірина Ралюк.

«Фінал вистави ще обговорюється з автором. Но ми думаємо, що буде Happy End, але в перспективі. Мабуть, ця вистава не буде закінчуватися сьогоденням, ми спробуємо зазирнути у майбутнє», - планує Ірина Ралюк, виконавиця головної ролі.

До прем'єри вистави "П'ять стволів для трьох пенсіонерів" - обмаль часу, тому всі працюватимуть - що сили. До того ж, за кілька місяців вимушеної перерви актори - скучили за репетиціями, говорить режисер Андрій Луценко.

«Треба віддати повагу і подякувати акторам. Це акторська вистава. Мені дуже приємно, як режисеру, що актори захопилися цим матеріалом, роботою, і, дякуючи їм, ми їдемо за планом і графіком, і будемо готові на 4 липня», - зазначає режисер вистави.

Також зараз працюють над концертною програмою "Любов! Любов?". Програма - двомовна. У ній буде - багато вокалу і фрагментів із відомих глядачеві вистав. На думку режисерки Анжеліки Добрунової, для творчої людини карантин - це...

«Хороший період накопичення, осмислення, планування, виникнення ідей. Я вважаю, що творчій людині в карантині було не нудно. Я впевнена, що всі мої колеги провели його з користю. Слава Богу, що ми всі здорові», – впевнена режисерка.

Також режисерка Євдокія Тіхонова розпочала репетиції вистави "Станція".