13:10, 04 квітня

Маріупольський парк "Веселка" готують до літнього сезону

У "Веселці" розквітли перші тюльпани. А крокуси, фіалки та нарциси - квітнуть із березня. Уже незабаром комунальники висаджуватимуть нові рослини по всьому парку. І квітнутимуть вони - все літо.

поділитись:
Маріупольський парк "Веселка" готують до літнього сезону - фото 1

Комунальники пересаджують рослини та поливають газон. Вікторія разом із колегами працює тут із самого ранку.

"Зараз настав сезон. І кору нам завозять, і тріску, і пересадка зараз почалася. І ось буде скоро добриво тюльпанів", - розповіла робітниця КП "Зеленбуд" Вікторія Корінченко.

Усього в парку - близько двохсот тисяч рослин. Уже можна помилуватися мускарами, фіалками та нарцисами. А ось усі тюльпани розквітнуть тільки за пару тижнів, кажуть фахівці.

"На жаль, у тюльпанів вегетаційний період досить короткий - два тижні. Парк буде цвісти до морозів. Починається з березня місяця і закінчуючи груднем. У нас будуть гортензії", - зазначила інженерка КП "Зеленбуд" Наталія Гончарова.

Перші - крокуси. Останні - гортензії. У квітах парк буде з весни до зими, розповідають комунальники.

Без уваги рослини залишати не можна - каже Володимир Степанов. Тому в парку працюють і під час карантину.

"Рослини ж на карантин не підуть. А ось якщо підемо ми і кинемо рослини, то, не обов'язково все загинуть, але бур'яни проростуть, і рослини будуть себе погано почувати", - відзначив начальник парків Лівобережного району Володимир Степанов.

Якщо через заборону гуляти парками містяни помилуватися тюльпанами не зможуть, як квітне маріупольський "Кьокенгоф" обов'язково покажуть журналісти телеканалу "Сигма".