19:05, 26.11.2020

"Маріупольтепломережа" перейшла на безконтактний спосіб обслуговування клієнтів

Провести звірку, записатися на прийом, переоформити особовий рахунок, передати показання або задати питання все це тепер можна зробити дистанційно. Як це працює новий сервіс «Маріупольтепломережі»?

поділитись:
"Маріупольтепломережа" перейшла на безконтактний спосіб обслуговування клієнтів - фото 1

 

Зараз усі питання абоненти можуть вирішити вдома - зателефонувавши, електронною поштою и через месенджери - Вайбер, Телеграм , Ватсап или Facebook .

«Отримати звірку, дізнатися нарахування, дізнатися суму останнього свого платежу, дійшли гроші, не дійшли гроші. Передати свідчення, замовити опломбування або розпломбування приладу, викликати контролера для контрольного знімання показань, надати копії копії на електронну пошту скан-копії, змінити квартиронаймача», - розповіла документов начальниця розрахунково-інформаційного центру теплопостачання для населення ККП "Маріольуптепломережа​​".

А щоб отримати оригінал якогось документа, треба зателефонувати та записатися на прийом. Також на сайті підприємства працює оновлений особистий кабінет. Тут можна подивитися інформацію про особые рахунок, нарахування оплати, роздрукувати квитанцію, представня лічильника та сплатити за послуги.

«В реєстрації введіть складності у абонентів, наші фахівці з дистанційних контактів допоможуть вам зареєструватися в особистому кабінеті. Також до цього особистого профілю є можливість приєднати декілька адрес» , - розповіла провідна фахівчиня відділу цифровых комунікацій ККП "Маріупольтепломережа" Олена Луценко.

Усього в місті працюють 6 абонентских ділянок "Маріупольтепломережі".

«Намагаємося людей приймати за попереднім записом. Ми зв'язуємося з абонентами, обговорюємо зручний час для людей і приймаємо їх. Тобто ми надаємо всі послуги, які надавали раніше, але зараз в новому форматі ми перейшли більше на безконтактне спілкування», - обозначив начальник управления реалізації послуг теплопостачання ККП "Маріупольтепломережа" Костянтин Идрісов.

Усі дистанційні контакти можна знай сайті комунального підприємства - «Маріупольське тепло».