16:10, 30.10.2019

Масове отруєння у Маріуполі

Масове отруєння у Маріуполі 30.10.2019

поділитись:
Масове отруєння у Маріуполі - фото 1

19 студентів та викладачів Академії лідерства, які беруть участь у молодіжному форумі, госпіталізували до інфекційного відділення четвертої міської лікарні.

Постраждалим стало погано на базі академії у селі Урзуф. Годували їх у Маріупольському державному університеті, продукти до якого постачає одна з приватних компаній. Що стало причиною хвороби і хто має понести відповідальність - нині з'ясовують.

«Ни о какой эпидемии речи просто быть не может. Это говорит и о порциальном количестве людей, то есть там было 500 человек, а отравилось 19. И другие факторы говорят о том, что такой прискорбный, но не единичный случай. Такое часто бывает, когда много людей собирается в одном месте» - розказав директор міської лікарні №4 Володимир Жигіль.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне впровадження

«Це "Порушення санітарних норм та правил щодо запобігання інфекційних захворювань та масових отруєнь". Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді від штрафу, арешту до 7 місяців, до позбавлення волі строком до 3 років» - розповіла речниця Центрального відділу поліції Мирослава Попова.