09:51, 22.10.2019

Масштабний форум Маріуполі. Президент та Кабінет міністрів відкриють Україну інвесторам

Масштабний форум Маріуполі. Президент та Кабінет міністрів відкриють Україну інвесторам 22.10.2019

поділитись:
Масштабний форум  Маріуполі. Президент та Кабінет міністрів відкриють Україну інвесторам - фото 1

Перший інвестиційний форум RE:THINK. Invest in Ukraine з ініціативи Президента України та за підтримки Кабінету Міністрів України відбудеться 29 жовтня в Маріуполі. Понад 400 представників влади та бізнесу зустрінуться для обговорення перспектив розвитку регіону та покращення інвестиційного клімату держави. Форум стане першою подією такого масштабу поза межами столиці.

Основна програма форуму матиме п'ять панелей, на яких обговорять інвестиційний потенціал України, шляхи розвитку регіонів, інвестиційні проєкти і точки економічного зростання.

На одній сцені вперше в Україні зберуться керівники чотирьох найбільших міжнародних фінансових інститутів: Європейського банку реконструкції і розвитку, IFC, Європейського інвестиційного банку, Світового банку регіонів Європи та Центральної Азії.

Нова команда продемонструє реалізовані проєкти і ті, для яких ведеться пошук інвесторів. Серед запланованого варто виділити відновлення системи водопостачання Донецької області, відновлення електрифікації залізниць у Донецькій і Луганській областях, проєкт запуску зрошення в Херсоні, будівництво ділянки залізниці між магістраллю Попасна – Куп'янськ і залізничною гілкою Лантратівка – Кондрашевська - Нова, відновлення електрифікації залізничних перевезень у Донецькій і Луганській областях.

Президент України Володимир Зеленський запросив інвесторів відвідати форум і звернув увагу на символічність вибору міста для проведення заходу. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук в своєму запрошенні розповів, які проєкти будуть представлені на форумі, і акцентував на важливості проведення RE: think саме в Маріуполі.

"Ми шукали привабливі ідеї для інвестицій. Ми їх знайшли. І 29 жовтня представляємо їх іноземним інвесторам, на форумі в Маріуполі. Чому там? Ми хочемо почати нову історію саме з такого міста – перспективного і спраглого до змін", – зазначив Президент України Володимир Зеленський.

Основне завдання форуму – залучити більше міжнародних інвестицій для відновлення економіки держави і перетворення Донбасу на потужний розвинений промисловий кластер. Інвестиційні ідеї форуму здатні змінити становище регіону шляхом створення нових робочих місць, підвищення інвестиційної привабливості та поліпшення інфраструктури.

"Навіщо нам RE: THINK? Для того, щоб показати зміни в Україні і поговорити з тими, хто ці зміни робить. Цікаві інфраструктурні та інші інвестиційні проєкти в агросфері, IT і промисловості будуть представлені на форумі в Маріуполі. Місто відвоювало свободу і почало складний шлях від відновлення до розвитку. Це важливий символ того, як може відродитися Україна. Ми запускаємо маріупольський ефект відродження України. До зустрічі в Маріуполі", – додав прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.